1. Home
  2. »
  3. Havaalanları
  4. »
  5. Havalimanına Dönüşün

Havalimanına Dönüşün

Havaalanları önemli bir yol ayrımındadır. Yolcuların emniyetini ve emniyetini sağlamalı ve aynı zamanda çeşitli müşterilere hizmet veren genişleyen ticaret merkezleri haline gelmeyi ve iş ortakları ve işlevsel ortaklarla etkileşime geçmeyi hedeflemelidirler.
Havaalanları otomasyon sistemleri

 Anahtar nokta, hiper bağlantılı bir havaalanı haline gelmek için ileri teknolojilerin kullanımıyla operasyonel verimliliği artırmak ve yolcu taşıma kapasitesini artırmaktır. Bu, bir işletmenin müşterilerinin ihtiyaçlarını tahmin etmesine ve bunlara hızlı bir şekilde yanıt vermesine yardımcı olmak için BT’yi temelden yeniden tasarlamak anlamına gelir.

Havaalanı sektöründeki önemli ayak izi ve danışmanlık, BT stratejisi, BT operasyonları ve dijital hizmetler de dahil olmak üzere uçtan uca hizmetler sunma yeteneği ile havaalanı müşterilerimizin akıllı ve hiper bağlantılı bir havaalanı inşa etmelerine yardımcı olma konusunda ön sıralarda yer almaktadır. Değişen koşullara uyum sağlayabilir. Birçok büyük havalimanının BT’lerini modernleştirmesine yardımcı olma, kusursuz yolcu deneyimi sağlama ve zamanında performans (OTP) ölçümlerini karşılamalarını sağlayarak operasyon verimliliğini artırma konusunda önemli deneyime sahibiz. Bunun sonucunda Havalimanı Hizmet Kalitesi (ASQ) derecelendirmesinde liderlik konumuna ulaştık.

Havaalanı yeteneklerimiz, etki alanıyla uyumlu uygulamalara, çözümlere ve hızlandırıcılara ve iş ortağı ekosistemine yönelik yatırımlarımızı bir araya getirerek çözümleri hızlı bir şekilde entegre etme ve dağıtma yeteneğimizi güçlendiriyor. Bugün, önde gelen endüstri yöneticileri, havayolları ve havaalanı kuruluşları ile Uluslararası Havaalanı Konseyi, Havaalanı Birliği, IATA, Yolcu Terminali vb. gibi forumlardan oluşan bir ağın ayrılmaz bir parçasıyız.