1. Home
  2. »
  3. Akıllı Ofis
  4. »
  5. Robotik uygulamalar için sistem entegratörleri

Robotik uygulamalar için sistem entegratörleri

Robotik ve otomasyona olan talep şu anda yüksek ve büyümeye devam ediyor. Daha önce uzman personel tarafından manuel olarak tamamlanan iş adımları, son derece uzmanlaşmış taşıma robotlarına aktarılıyor. Otomasyona yönelik bu yaklaşımlar son yıllarda üretimi kalıcı olarak değiştirdi. Müşterilerimizin çoğu, rekabet güçlerini ve ürün kalitesini artırmak için yalın ve modern robotik çözümlere güveniyor.

Dünyanın her yerindeki müşterilerimize doğrudan yerinde destek sağlıyoruz. Üretim süreçlerini analiz ediyor ve otomasyon potansiyelini belirliyoruz. Uzmanlarımız, edinilen bilgileri kullanarak, endüstriyel robotların geleneksel kullanımından insan-robot işbirliğine (HRC) kadar kişiye özel konseptler geliştiriyor.

Robotik kullanan yenilikçi üretim çözümleri

Sistem entegratörleri olarak ana akım robot üreticileriyle ortaklık yapıyoruz ve sizin için en iyi üretim çözümünü tasarlamak amacıyla onların ürün çeşitlerini kullanıyoruz. Bireysel robotik konseptinizi oluşturmak için iş görevine, çevrim süresine, ürünlere ve diğer etkileyici faktörlere göre uygun robot tipini seçip entegre ediyoruz.

Modern üretim yaklaşımlarında önemli olan sadece endüstriyel robotlar değil, aynı zamanda özellikle kullanımı daha kolay olan sistemlerdir. Odak noktası, herhangi bir karmaşık robotik program gerektirmeyen, kullanıcı dostu uygulamadır. Bu, süreçlerin esnek ve ayarlanabilir bir şekilde otomatikleştirilmesine olanak tanır. Bu uygulamalar taşıma teknolojisi, montaj ve test alanlarında ve giderek artan bir şekilde lojistikte kullanılmaktadır. Kısa geri ödeme süreleri, modern robotik konseptlerini ekonomik açıdan anında çekici hale getiriyor.